Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

věřím, že jste si užili pěkné léto a přeji vám hodně sil do podzimního finiše před koncem roku.

Už víte, kolik nových kolegů budete ještě letos potřebovat? Rádi vám s tím pomůžeme stejně dobře, jako třeba paní Markétě Hladké z firmy Preventado, které upřímně děkuji za krásnou referenci.

Ani vy nečekejte na podzim a předběhněte svou konkurenci. Kvalita kandidátů se zvyšuje, buďte u toho včas a začněte s hledáním zaměstnanců už teď. Rádi vám pomůžeme. A jinak vám přeji pěkné čtení srpnových novinek.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
obchodní ředitel Předvýběr.CZ

O #HRsnídani k zaměstnávání cizinců byl velký zájem 

Včera v pražském hotelu Green Garden proběhla naše další #HRsnídaně, na které jsme s Gabrielem Otřísalem z firmy CzechRelocate a Timurem Zaslavskym ze společnosti Tifra Services probrali prakticky, jak zaměstnávat cizince, ať už z Evropské unie nebo odjinud. Děkujeme za velký zájem o akci. Stručný souhrn najdete na našem linkedinovém profilu, fotografie z akce na facebookové stránce.

Češi nemají se zahraničními zaměstnanci problém

Vzhledem k chystané snídani na téma zaměstnávání cizinců i záměru vlády zvýhodnit zaměstnávání Ukrajinců, o které je mezi firmami největší zájem jsme na toto téma zaměřili náš letní průzkum realizovaný agenturou STEM/MARK. Výsledky exkluzivně prezentovaly deníky Mladá fronta Dnes i online verze iDnes.CZ: ukázalo se, že zatímco Češi nesouhlasí se zvýhodňováním konkrétní skupiny cizinců, s jejich prací jsou většinou spokojení. A mimochodem, už jste hlasovali na facebooku v naší anketě, jak pracují cizinci?

Jednou větou...

Anketa: Souhlasíte s nahrazením stravenek penězi?

Určitě jste si všimli, že se teď zase hodně mluví o stravenkách - vláda plánuje jejich nahrazení finančním příspěvkem v rámci výplaty. Zajímá nás váš názor na věc. Anketní dotazník k vyplnění online najdete zde, odpovědi prosíme nejpozději do 6. září.

Partnerem ankety je Nakladatelství Jan Vašut, díky kterému máme pro pět vylosovaných účastníků nové vydání oblíbených hlavolamů 300 sudoku do kapsy. I od práce si přece potřebujete občas trochu odpočinout, ne?

V červencové anketě jste mohli vyhrát volné vstupenky do Motýlího domu Papilonia. Vylosovanými účastnicemi ankety jsou Kateřina Karlovská, Zdeňka Kundrátková, Iveta Kutmanová, Iva Novotná a Petra Svobodová, kterým srdečně blahopřejeme.

A to jsou poslední slova ještě prázdninového newsletteru ‒ děkujeme, že jste dočetli až sem. Další zpravodaj vám pošleme zase v září.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu *|EMAIL|* jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.