Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

pořád platí, že pokud chcete mít na konci roku klid, jsme tady, abychom vám pomohli najít nové zaměstnance.

Těším se, že se s některými z vás setkám na naší říjnové akci s Ladislavem Špačkem. A pokud nemůžete přijít, nevynechejte aspoň anketu na konci ‒ soutěžíme o vína z nabídky společnosti Dobrá vína.

Jako partner 1. ročníku cyklozávodů GP Kaltmeyer Safe for Bike, které zaštítila i 1. místostarostka Prahy 10 paní Jana Komrsková, vás srdečně zvu na program pro celou rodinu v sobotu 12. října na velodromu na pražském Třebešíně.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
obchodní ředitel Předvýběr.CZ

Dělej, co máš dělat, když to máš dělat, i když se ti nechce 

Touto zásadou se řídí Kamil Bareš, business development manažer Předvýběru.CZ, kterého vám představujeme v zářijovém rozhovoru. Vystudoval sice gastronomii, ale nakonec ho pohltil svět obchodu a personalistiky. Pracuje u nás skoro deset let a je vlastně firemním mužem číslo dva: kompletně má na starosti celý tým i provoz firmy.

V říjnu pořádáme #HRworkshop s Panem Etiketou

S velkým zájmem se setkala akce připravovaná na říjen: už v létě jsme všechna místa obsadili. Teď už se jen těšíme na setkání s vámi, kteří jste se přihlásili, ve středu 16. října od 9 zhruba do 13:30 hod., kdy pořádáme letošní druhý #HRworkshop, jehož jediným řečníkem bude uznávaný odborník na společenské chování Ladislav Špaček. Shrne nejdůležitější oblasti etikety pro podnikatele a firemní manažery.

Zrušení karenční doby byl krok zpátky, ukázal průzkum pro HN

Exkluzivně pro Hospodářské noviny jsme v létě oslovili čtyři desítky našich klientů k hloubkovým rozhovorům, abychom zmapovali názory na zrušení karenční doby. Snazší získání neschopenky se podle firem podepíše na vyšší nemocnosti, podle poloviny respondentů přitom půjde o simulanty. Na našem linkedinovém profilu najdete odemčený celý článek i se souhrnnou infografikou. Předem díky, pokud do komentářů připíšete i svůj názor nebo zkušenost.

Jednou větou...

Anketa: Hodí se víno jako firemní dárek?

V anketě tentokrát můžete vyhrát jednu z pěti láhví vína, která nám dodává společnost Dobrá nálada.

Stačí odpovědět na jednoduché otázky v naší anketě, která se kolem vín a dárků točí. Dotazník vyplňte online zde ideálně hned, ale nejpozději do 27. září.  

Srpnovými výherci publikace 300 sudoku do kapsy z Nakladatelství Jan Vašut jsou Drahomíra Durníková, Eliška Jirásková, Zdenek Hoffmann, Albert Kadlík a Lenka Křížová. Upřímně blahopřejeme!

Dočetli jste do konce. Děkujeme za pozornost, ve druhé polovině října se přihlásíme s dalšími novinkami.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu *|EMAIL|* jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.