Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

letos už podesáté vám přinášíme novinky ze světa personalistiky. Děkuju vám, že nás čtete, i za všechny reakce, které po každé rozesílce dostávám.

Do konce roku zbývá zdánlivě závratných deset týdnů. Ty ale utečou jako voda ‒ nenechte si sváteční období zkazit pracovními starostmi s hledáním zaměstnanců. Rádi vám s tím pomůžeme!

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
obchodní ředitel Předvýběr.CZ

Ladislav Špaček vás zaujal

O říjnový #HRworkshop s Ladislavem Špačkem na téma byznys etikety jste projevili velký zájem, díky kterému jsme kapacitu akce navýšili na možné maximum. Udělalo nám radost, že vám setkání s Panem Etiketou přineslo nejenom poučení, ale z vašich reakcí je zřejmé, že vás i bavil. Pojďte si připomenout atmosféru v krátkém videu, olajkujte se na fotkách na facebooku nebo si přečtěte stručný report našeho mediálního partnera Tyinternety.cz.

Češi jsou v práci šťastní

Osm z deseti zaměstnanců je v práci šťastných. Faktorem, který to ovlivňuje, je víc náplň práce (41 %) než dobrá výplata (25 %). V osmi procentech firem o spokojenost zaměstnanců pečuje „manažer štěstí“. Vyplývá to z nejnovějšího průzkumu, který pro nás uskutečnila agentura STEM/MARK. 

Předvýběr.CZ je členem Česko-německé obchodní a průmyslové komory

S Německem nás pojí nejenom nejdelší hranice, kulturní blízkost a společná historie, je to i náš největší obchodní partner. A náš zakladatel František Boudný má k německým zemím dlouholetý kladný vztah. Nedávno jsme se proto stali členy Česko-německé obchodní a průmyslové komory, která v tuzemsku patří mezi nejvýznamnější.

Jednou větou...

Anketa: Co čeká trh práce v roce 2020?

Tři jednoduché otázky vás dělí od výhry jedné ze tří poukázek za 500 Kč do knihkupectví Kanzelsberger.

Tentokrát nás zajímá, jak podle vás bude vypadat pracovní trh v příštím roce. Online dotazník můžete vyplnit zde nejpozději do 4. listopadu ‒ ale zbytečně to neodkládejte a udělejte raději hned.  

Výherkyněmi lahve vína od společnosti Dobrá nálada jsou Alena Aujezdecká, Iva Frančeová, Hana Kučerová, Dana Reisingerova a Lenka Totková. Srdečně blahopřejeme!

Díky za dočtení, za měsíc se vám ozveme s dalšími novinkami.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu *|EMAIL|* jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.