Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Pěkné dopoledne,

za měsíc touto dobou velká část z nás už si bude užívat pohodu a radost z blížících se vánočních svátků. Abyste si je v klidu také mohli užít, ozvěte se nám co nejdřív a my se hned ujmeme hledání vašich nových kolegů. Výhody naší služby si můžete připomenout na webu.

Naše říjnová anketa mezi firmami a zaměstnanci ukázala, že očekávaný růst platů se pohybuje v rozmezí 5-8 % a trh práce bude i v příštím roce vypadat dost podobně, tedy půjde o tvrdý konkurenční boj.

Vyhněte se tomu už teď! A jinak vám přeju příjemné a na závěr i sladké čtení.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
obchodní ředitel Předvýběr.CZ

Pracovitou posilou Předvýběru.CZ je profesionální fotbalista

Možná už jste s ním mluvili, je docela pracovitý. Michal Hell k nám nastoupil v září do oddělení telesales. Většinu svého života se zatím věnoval fotbalu ‒ a stále věnuje, v současnosti obléká dres obránce králodvorského týmu Cábelíků. Michal k nám krásně zapadl díky společnému zájmu o sport a jako absolvent studia zaměřeného na personalistiku má u nás krásnou šanci rozvíjet svoji budoucí kariéru, až už se nebude moct věnovat sportu. Což se snažíme prosazovat i jako partner Hráčské fotbalové unie. Přečtěte si rozhovor s naším nováčkem, který nikdy nechtěl být kosmonautem ani popelářem, ale vždycky jenom kopat do míče.

Pojďte s námi na některé utkání #MadeinBolka!

Jako partneři extraligového týmu Florbal Technology Mladá Boleslav vás srdečně zveme na některý ze zápasů „našeho“ týmu. Dvě VIP vstupenky nabízíme pro nejrychlejší/ho z vás buď na utkání proti Otrokovicím, které se hraje v pátek 22. listopadu v Mladé Boleslavi od 19 hodin, nebo na utkání proti Spartě, které se odehraje v Praze v sobotu 30. 11. od 19:15 hod.

Jednou větou...

Anketa: Vyhrajte pravou belgickou!

Po roce zase Vánoce klepou na dveře! Vyhrajte jednu z pěti kolekcí ručně vyráběné belgické čokolády RUDOLF BRAUN -1899- od partnera ankety SPO Trade International s.r.o., která značku do Česka dováží. Čokoládu můžete sledovat i na facebooku.

Anketní online dotazník vyplňte ideálně hned, nejpozději ale do 29. listopadu.

V minulém kole vyhráli poukázky za 500 Kč do knihkupectví Kanzelsberger Hana Lindovská,  
Tomáš Metelka a Petra Svobodová
. Blahopřejeme!

A to byla poslední zpráva, další porci novinek vám pošleme uprostřed adventu.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu *|EMAIL|* jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.