Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

je dvanáctého dvanáctý a letos už podvanácté vám přinášíme pravidelný newsletter s novinkami a zajímavostmi z pracovního trhu.

Dvanáct dní zbývá do začátku Vánoc. Dovolte mi, abych vám za sebe i celý tým Předvýběru.CZ popřál sváteční pohodu a šťastný, úspěšný a zdravý rok 2020.

A aby váš start do nového roku nekazily starosti s hledáním zaměstnanců, objednejte si naše služby ještě teď! Určitě vám rádi přidáme nějaký hezký vánoční dárek (kvalitní víno nebo čokoládu podle vašeho výběru).

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
obchodní ředitel Předvýběr.CZ

Každá druhá firma digitalizuje interní komunikaci

Exkluzivně pro Hospodářské noviny jsme se zeptali čtyř desítek manažerů na to, jak se změnila interní komunikace za pět let. Ukázalo se, že nadpoloviční většina už využívá technologie, ve 45 % podniků ale dávají přednost klasickým poradám. Ty se ovšem zpravidla zkracují, ostatně úspora času je také důvodem nárůstu digitálních nástrojů. Ruku v ruce s tím jde i trend větší autonomie rozhodování jednotlivých zaměstnanců. Více si můžete přečíst přímo v článku HN.

Pohodlí zaměstnanců je důležitější než bezpečnostní riziko

Tak se dá interpretovat skutečnost, že 48 % z dotázaných firem umožňuje zaměstnancům používat vlastní mobily a počítače, ačkoli to jako bezpečnostní riziko uvedlo 76 % podnikových manažerů. Benevolentnější přístup totiž znamená větší flexibilitu (uvedlo 28 % respondentů) a komfort pro zaměstnance (21 %), desetina firem v takovém přístupu vidí i formu zaměstnaneckého benefitu. Zjištění vyplývají z průzkumu Předvýběru.CZ pro Security Magazín.

Jednou větou...

Anketa ‒ znovu o pravou belgickou čokoládu!

Ještě jednou máte šanci vyhrát jednu z pěti kolekcí ručně vyráběné belgické čokolády RUDOLF BRAUN - 1899 - od partnera ankety PENTAMEX TRADE s.r.o., který značku do Česka dováží. Čokoládu můžete sledovat i na facebooku.

Anketní online dotazník neodkládejte a vyplňte raději hned, ale kdybyste to chtěli nechat až po svátcích, můžete ho vyplnit ještě 2. ledna.

V minulém kole kolekce vyhráli Miroslava Marcoň Liznerová, Ilona Macháčková, Lucie Kadlecová, Radek Slavíček a Martin Dvořák. Blahopřejeme!

Pro letošek je to opravdu konec ‒ těšíme se, že s námi budete i v příštím roce :-)

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu *|EMAIL|* jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.