Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

vítám vás v novém roce a věřím, že bude vážně tak skvělý, jak jsme si navzájem přáli.

Hned vám nabízím první porci pravidelného čtení ‒ a že ačkoli je začátek roku, děje se se toho opravdu hodně! 

Nedávno jsme mapovali pro deník E15, co plánují zaměstnavatelé pro letošek. Ukázalo se, že každá druhá firma bude nabírat další lidi. Pokud se to týká i vás, zbytečně to neodkládejte a využijte naše služby už teď.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

Všechno dobře dopadne

V jednadvacátém díle našeho seriálu rozhovorů vám představíme Tomáše Vystyda, šéfa české pobočky Felder Group. Jeho příběh je tak trochu love story (v práci potkal ženu, která mu vlastně zachránila život) i ohlédnutí za třiceti lety podnikání v polistopadovém Česku. Protože jeho firma má mateřskou centrálu v Rakousku, dozvíte se, jak nás vnímají Rakušané a naučíte se i jednoduchý matematický trik, kterým můžete vyzkoušet uchazeče o zaměstnání.

Zaměstnávání a právo v roce 2020

Loňský velký zájem o pracovní snídani věnovanou pravidlům zaměstnávání lidí nás přivedl k tomu zařadit ji mezi akce i letos. Na co nezapomenout a čeho se vyvarovat 
v pracovněprávních vztazích včetně novinek, které přinesl rok 2020
, shrne Daniel Vejsada advokát PRK Partners specializující se na pracovní právo. Snídani pořádáme 12. února od 9 do 11 hod. v hotelu Green Garden na Fügnerově náměstí v Praze 2. Akce je pro naše klienty zdarma, pro ostatní zájemce za 990 Kč bez DPH. Pokud se také chcete zúčastnit, prosíme, odpovězte na tento mail. Kapacita omezena.

Pomáháme Toníkovi

Tým Předvýběru.CZ silně cítí potřebu pomáhat lidem, kteří to potřebují. Už předloni přišli zaměstnanci s myšlenkou uspořádat předvánoční sbírku, kterou firma znásobila a výtěžek jsme věnovali Nadačnímu fondu Toník, který podporuje děti, které ze zdravotních nebo finančních důvodů nemůžou vést plnohodnotný společenský život. O loňských Vánocích jsme vybrali 40 000 korun a podpořili Toníkovu snahu pomoct mamince se čtyřmi dětmi, kteří v adventním čase ztratili tatínka, shodou okolností i revizora nadačního fondu. Možná jste smutnou zprávu četli v Lidových novinách, v Blesku nebo na Novinkách?

Už loni jsme se dohodli na dlouhodobé spolupráci, která se zkraje roku prohloubila i tím, že novým členem Toníkova vedení se stal náš šéf František Boudný. Chcete-li nám pomoct pomáhat druhým, ozvěte se! 

Jednou větou...

Anketa ‒ Jak zamykáte v práci?

První anketa v novém roce vás zavede na vycházku. Pokud máte rádi architekturu, bude se vám líbit knížka Psí vycházky z Nakladatelství Lidové noviny. Známý architekt Zdeněk Lukeš vás provede bubenečským Montmartrem. 

A co musíte udělat, abyste se stali jedním ze tří šťastných výherců? Stačí odpovědět na naši anketu, která tentokrát zjišťuje, jak v práci zamykáte kanceláře a dílny. Jednoduchý online dotazník vyplňte nejpozději 2. února.

Kolekce belgické čokolády minule vyhráli Miroslav Směšný, Lenka Kunzová, Pavel Hromádka, Zdeňka Schwab a Petra HolešákováSrdečně blahopřejeme!

Díky za pozornost a „na přečtenou“ zase v únoru!

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu *|EMAIL|* jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.