Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobré ráno,

potěšil mě velký zájem o únorovou pracovní snídani. Nepřehlédněte prosím anketu na konci, ptáme se vás, jaká další témata vás zajímají. Za vyplnění dotazníku tentokrát můžete vyhrát vstupenky do Divadla v Celetné.

Osobní kontakt je důležitý, v mailech a po telefonu bývají lidé nevrlí. Asi to znáte, přesto budu rád, když si přečtete můj nejnovější blog na iDnesu a třeba k němu napíšete svůj názor.

I to je jedna z výhod služby Předvýběru.CZ, že se postaráme o úvodní komunikaci se zájemci o práci ve vaší firmě. Hledáte-li nové kolegy/ně, objednejte si je u nás hned teď a užijte si pěkné předjarní dny.

S upřímným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

Zaměstnanci si stále nejčastěji odemykají klíčem

I když žijeme v digitální době, vstup na pracoviště zajišťujete ve většině firem postaru, ukázal náš poslední online průzkum mezi vámi. V sedmi z deseti firem se zamyká klíči, následuje magnetická karta a elektronický čip. Biometrickou identifikaci používá jen sedm procent zaměstnavatelů. Přístupové systémy s evidencí docházky propojuje jen pětina firem. Podrobnosti o zabezpečení pracovišť se dočtete v Security magazínu.

Víte, že stážisté představují budoucnost firmy?

Před týdnem v Hospodářských novinách psali o stážích. „Je to především jedinečná možnost vychovat a zaškolit si své možné budoucí zaměstnance. Pokud stážista ve firmě zůstane, je už seznámený s fungováním a vnitřními pravidly dané společnosti, nepotřebuje tedy tolik času na zapracování. Nastupují díky tomu do zaměstnaneckého poměru lidé, které znají mnohem lépe než lidi z klasických výběrových řízení,“ citují šéfa Předvýběru.CZ Františka Boudného. Potvrzují to i čísla z firem: v Alze zůstane víc než polovina stážistů, v KPMG mají úspěšnost dokonce 65 %, ve Škodě Auto tak ročně uzavírají desítky pracovních smluv.

Jednou větou...

Vyhrajte vstupenky na představení spolku Kašpar do Divadla v Celetné

Další HR snídani plánujeme na květen. Už máme představu o tématu ‒ ale rádi bychom věděli, co zajímá vás. Únorový dotazník jsme proto zaměřili tímto směrem. Vyplňte ho online nejpozději do 6. března.

Partnerem ankety je tentokrát Divadlo v Celetné, ve kterém působí spolek Kašpar. Vyplněním dotazníku se zařadíte do losování tří poukazů pro dva na některé z jejich představení.

Kašpar je nezávislý divadelní spolek, který letos slaví 30. let existence. Zaměřuje se na současné autory, uvádí vlastní dramatizace i autorské texty. Součástí repertoáru jsou májové, letní a vánoční speciály a hudební večery. Spolek má tři domovské scény ‒ Divadlo v Celetné, Kašpar Klubovnu v Jindřišské 23 a mimopražské Divadlo v Kochánkách. S kapacitou sálu v Celetné 184 míst a sálu v Klubovně 30 míst se řadí jednoznačně mezi pražské komorní scény. „Jeden z diváků nás kdysi označil ze ostrůvek dobrého divadla v srdci Prahy, na což jsme dodnes hrdí,“ uvádí o sobě. Více o divadle najdete na facebookové stránce.

V lednu vyhrály knížku Psí vycházky z Nakladatelství Lidové noviny Alena Šimková, Martina Vavřinová a Kristýna Poniková. Blahopřejeme jim a přejeme příjemné čtení i procházku.

Těší nás, že jste dočetli až do konce, březnovým newsletter společně přivítáme jaro :-)

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu *|EMAIL|* jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.