Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobré ráno,

asi jste také čekali jiný začátek jara, než jaký prožíváme. Vím, že situace se teď mění pomalu každý den ‒ ale věřím, že to všichni zvládneme co nejlépe.

A protože i přes všechna omezení není možné ani dobré zastavit běžný provoz, hledáte-li nové zaměstnance, nezapomeňte využít naši službu. V Předvýběru.CZ normálně fungujeme, i když jako v jiných firmách pracujeme víc online.

Rád bych se trochu pochlubil akcí, kterou jsme ještě na začátku března stihli uspořádat. Pozvali jsme skoro stovku lidí, kteří přes nás získali novou práci, do kina Pilotů na dokument V síti. Nejen z došlých reakcí, ale i z pár fotek je vidět, že jsme lidem udělali radost. Určitě to zase někdy zopakujeme.

Držte se a hodně zdraví!

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

Tělem a duší hudebník, který přivádí lidi do varu

To je Andres Poveda, náš obchodní konzultant pro Moravu a první Slovák, který kdy nastoupil do Předvýběru.CZ. Je to zkušený obchodník, ale taky šoumen, rozhovor s ním vás bude bavit. Dozvíte se, proč se z Košic přestěhoval do Brna, na které nedá dopustit, prozradí, které místo v moravské metropoli má nejradši, nebo jaký je rozdíl mezi bicími a perkusemi. A taky poodhalí, jak si získává důvěru klientů.

Znáte rodinu s dítětem, které potřebuje pomoc? Dejte vědět Toníkovi 

Už víte, že Předvýběr.CZ podporuje Nadační fond Toník. Ten právě spustil jarní kampaň, jejímž cílem je najít děti, které potřebují pomoc. „Do konce května vybereme rodinu, které dokážeme rychle pomoct, pro ostatní spustíme dárcovské kampaně,“ říká náš šéf František Boudný, který je současně členem Toníkova výboru. I vy nám můžete posílat žádosti o podporu nebo tipy na rodiče, kteří ji potřebují: podrobnosti najdete na webu nadačního fondu. Děkujeme i za sdílení Toníkovy výzvy ‒ najdete ji na LinkedInu, na Facebooku, na Instagramu i na Twitteru.

Jednou větou...

Zveme vás do Divadla pod Palmovkou. Až to půjde

Anketa se tentokrát týká názorů firem na zaměstnávání vězňů. Stejné téma jsme mapovali už před třemi lety, rádi bychom zjistili, jestli došlo k nějakému posunu. Online dotazník najdete tady a o jeho vyplnění prosíme nejpozději do 27. března. (Ale samozřejmě nejlepší je to neodkládat a vyplnit hned.)

Potěšilo nás, že se vás minule zapojilo do ankety mnohokrát víc, než obvykle. Přikládáme to zájmu o volné vstupenky do divadla. A tak jsme se tentokrát na partnerství dohodli s Divadlem pod Palmovkou ‒ i když tři výherci i se svým doprovodem se můžou těšit na vybrané představení až poté, co současná omezení pominou.

Divadlo pod Palmovkou je tu pro vás již 72. sezónu, minulý rok v Cenách divadelní kritiky získalo ocenění Divadlo roku 2018 a vytvořilo i nejlepší Inscenaci roku 2018 se Shakespearovou hrou Něco za něco v režii Jana Klaty.

Soutěžit můžete o vstupenky v libovolném termínu od dubna do června 2020 na jedno ze tří představení:

Faust: Ženu v roli Mefistofela jste možná nikdy neviděli, ale rozhodně vás to bude bavit. Tereza Dočkalová (držitelka dvou cen Thálie) získala nominaci v Cenách divadelní kritiky za ženský herecký výkon.

Laskavé bohyně: Patří k silným stálicím naší scény, která zaujala snad každého kdo jí viděl. Michal Lang zrežíroval tento kus tak silně, že vás z důstojníka SS v podání Jana Teplého bude mrazit.

Můj romantický příběh: Romantická a vtipná oddechovka. Ať jste single nebo zadaní, toto představení vás pobaví mužským vs. ženským pohledem na věc. Co dělat, když jste právě single a jak se z toho nezbláznit.

Poukazy na představení spolku Kašpar minulý měsíc vyhráli Eliška Jirásková, Michal Valíček a Denisa Hájková. Ještě jednou blahopřejeme a věříme, že si brzy divadlo užijete.

Skvělá zpráva, náš newsletter čtete celý. Tohle je už opravdu konec. Pro dnešek. Další novinky vám pošleme zase v dubnu.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu *|EMAIL|* jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.