Personální agentura jinak Předvýběr.CZ vám pomůže s výběrem zaměstnanců.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

rád vás zase vidím. Musím se pochlubit, že pro nás byl loňský rok opravdu rekordní: jak počtem pozic, které jsme pro vás obsadili, tak rozšířením počtu lidí v týmu, kteří se o vás starají, na víc než padesát.

Dovolte mi připomenout, že výhody naší služby předvýběru můžete využít kdykoli řešíte rozšíření firmy nebo výměnu zaměstnanců.

I my v Předvýběru.CZ se soustředíme na naše klíčové dovednosti v náboru lidí a spoustu jiných věcí svěřujeme externím odborníkům. Nemáme tak například vlastního „ajťáka“, ale využíváme služeb společnosti INSTE, jejichž servis vám rád doporučím.

S upřímným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

Každý druhý pracující řeší inflaci, růst výplat je nedostatečný

Zvyšování nákladů dopadá na 48 % pracujících, ukázal průzkum, který pro Předvýběr.CZ zpracoval STEM/MARK. Třetina lidí to řeší přivýdělkem, nejčastěji občasnou brigádou, ale každý třetí si našel další práci a skoro desetina dotázaných se rozhodla pro změnu zaměstnavatele. Dosavadní navýšení výplat často nesplňuje představy zaměstnanců.

Tématu se hodně věnovala také média, například Mladá fronta Dnes a iDnes.cz, velký článek vydal i online deník Seznam Zprávy a dokonce jsme s ním pronikli i na obrazovky televize Nova.

Zaměstnávání a právo v roce 2022

Po nucené roční pauze letos znovu pořádáme pracovní snídani, během které si připomeneme nejdůležitější pravidla pracovněprávních vztahů. Shrne je Daniel Vejsada, advokát PRK Partners, který se specializuje na pracovní právo. Akci pořádáme 10. února od 9 do 11 hod. v restauraci Zelená zahrada v Praze 2. #HRsnídaně je pro naše klienty zdarma. Jsme rádi, že společně s námi si tyto akce užíváte.

Jednou větou...

Pohádku o upajdách z nakladatelství Vašut na konci roku vyhráli Pavel Hromádka, Jana Kupková a Jitka Vegrichtová. Doufáme, že jim udělala radost.

Lednový newsletter jste dočetli do konce. Přeji úspěšný rok 2022!

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu *|EMAIL|* jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.