Personální agentura jinak Předvýběr.CZ vám pomůže s výběrem zaměstnanců.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

děkuju všem, kdo jste dorazili na únorovou snídani věnovanou novinkám z pracovního práva. Celkově jste akci hodnotili známkou 1,33 a samotné vystoupení Mgr. Daniela Vejsady dokonce jedničkou.

V únorovém newsletteru s vámi sdílíme radost z loňského úspěchu, kterého jsme dosáhli i díky vaší důvěře a spokojenosti. Věřte, že služby pro vás neustále vylepšujeme.

Radost mi dělá i naše florbalová Bolka, která je po základní části jedničkou superligy. Čtvrtfinálová série začne tento víkend, držte jim s námi palce.

Přečtěte si také, co jste nám jako členové našeho panelu respondentů řekli na téma zaměstnávání cizinců. A pokud ještě nepatříte mezi panelisty a chtěli byste jimi být, určitě se mi ozvěte. Znamenalo by to zhruba jednou za dva měsíce odpovědět na anketní otázky, výměnou můžete získat přednostní právo na účast na našich VIP HR akcích.

S upřímným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

Chtěl být cestovatelem, místo toho podniká. „Musí vás to bavit,“ říká

Hostem dnešního rozhovoru je Petr Pawlica, majitel stejnojmenné rodinné firmy. Jako dítě chtěl být cestovatelem, jako dospělý plánoval kariéru korporátního zaměstnance. Tragická nehoda ale zásadně změnila jeho plány. Přečtěte si, jaký je šéf a jestli je v práci šťastný. Dočtete se i o tom, k čemu vede svoje děti, co očekává od svých zaměstnanců, jestli umí v práci zakřičet nebo proč má rád Polsko a co přeje Afričanům.

Rosteme díky vám ‒ a stále něco zlepšujeme

Se stejným počtem obchodníků jsme loni dosáhli tržeb ve výši 59,5 milionů korun, což znamená výrazný růst oproti předchozím letům. Zdvojnásobili jsme počet personálních konzultantů, otevřeli novou pobočku v Ostravě a právě chystáme na otevření kancelář v Brně. Máme radost, že se nám daří přesvědčovat vás, že naše služba předvýběru je výhodná a zvlášť v době nízké nezaměstnanosti šetří váš čas a energii.

Nespíme na vavřínech a neustále přicházíme s něčím novým. V únoru jsme vás pozvali na #HRsnídani, v rámci které advokát PRK Partners Daniel Vejsada shrnul právní stránku zaměstnávání v roce 2022 ‒ všem účastníkům jsme poslali užitečnou prezentaci mailem, vy ostatní se můžete podívat na fotky a videa z akce na našem Instagramu. A právě dnes naše služby vysvětluje kolega Jiří Šturch na networkingovém setkání poradenské společnosti Czech Cool Trade. Kromě péče o vás, naše klienty, už třetím rokem prohlubujeme vztahy i s cílovou skupinou uchazečů o práci: zrovna za měsíc 24. března pořádáme letošní první #HRkino, v rámci kterého pozveme zhruba stovku diváků do kina Pilotů na nejnovější film Jana a Zdeňka Svěrákových Betlémské světlo.

Panel respondentů Předvýběru.CZ: Zaměstnávání cizinců trh práce nevyléčí

Rychlý průzkum mezi členy našeho panelu stálých respondentů ukázal, že o zaměstnání cizinců jako řešení nedostatku lidí na trhu práce nově uvažuje 14 % firem. Pro většinu firem to ale není řešením, protože to pro jejich podnikání buď není vhodné, nebo u nich lidé ze zahraničí už pracují. Mezi přínosy cizinců patří nejenom nižší cena práce, ale i pracovitost nebo specifické know-how. Alternativou je dát více šancí seniorním zaměstnancům, víc využívat zkrácené úvazky a především robotizace a digitalizace práce. Podrobnosti si můžete přečíst na ekonomickém portálu Kurzy.cz.

Jednou větou...

Díky za pozornost a na shledanou zase u březnového newsletteru.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu *|EMAIL|* jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.