Personální agentura jinak Předvýběr.CZ vám pomůže s výběrem zaměstnanců.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

asi nás všechny zaskočilo, jak rychle jsme se ocitli na hranicích opravdového válečného konfliktu. Přeju vám, abyste nepropadali špatným náladám, tím, že pracujeme stejně jako dřív, přispíváme k tomu, aby svět mohl pomáhat, kde je to třeba.

Na trhu práce naštěstí pořád vládne optimismus, jenom všechny trápí nedostatek zaměstnanců. Hledání lidí vám rádi zjednodušíme díky naší službě předvýběru

Snažíme se prohlubovat spolupráci s českými vysokými školami. V rámci toho se tento týden naši kolegové chystají na VŠE, kde budou mít přednášku o náboru zaměstnanců. Nenásilně tak o sobě dáváme vědět cílovým skupinám, které později můžou být vašimi zaměstnanci nebo našimi klienty.

Co dodat? Držte se, užijte si přicházející jaro a pěkné Velikonoce!

S upřímným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

Scientologie ho naučila poznávat lidi

Vždycky ho bavila technika, zatímco k obchodu neměl nijak blízko. Po sametové revoluci ale založil firmu Omnitron a začal chápat, že motivací k podnikání není jenom vydělávání peněz. V rozhovoru s Jiřím Kapitánem jsme probrali jeho původně klukovský vztah k lyžování, problematiku předávání firmy a také scientologii, ke které se hlásí a která mu pomohla zlepšit schopnosti jednání s lidmi.

Aktuální informace související se zaměstnáváním Ukrajinců

Problematice zaměstnávání cizinců se věnovala naše únorová pracovní snídaně, o které jsme psali v minulém newsletteru. Nicméně nyní pro vás může být užitečné shrnout si základní pravidla související s příchodem uprchlíků z Ukrajiny. Obsáhlý přehled včetně odkazů na proběhlé webináře nedávno vydal Advokátní deník České advokátní komory. Další informace, včetně toho, jak postupovat, když ukrajinský zaměstnanec obdrží povolávací rozkaz, přináší web Právní prostor.

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav poslal 48 460 korun pro Ukrajinu

Naše Bolka za každého diváka víkendových čtvrtfinálových utkání věnovala dvacetikorunu na podporu Ukrajiny. Celkem tak na konto Člověka v tísni odešlo téměř padesát tisíc korun. Děkujeme i za vaši podporu ‒ jak Ukrajině, tak našemu úsilí obhájit titul florbalových mistrů: tento víkend nás na domácím hřišti čekají dva semifinálové zápasy: v sobotu 19. března od 18 hodin a v neděli 20. března od 17 hodin.

Také personální agentura Předvýběr.CZ se snaží pomoct uprchlíkům: už jsme odvezli dvě auta plná hygienických potřeb pro děti a maminky, sunary, jídlo, matrace, peřiny, deky a další potřebné věci do Hospodářského dvora Bohuslavice. Firma také společně se zaměstnanci finančně přispěla na účet 2600559616/2010 zřízený ve spolupráci s nadačním fondem Šťastná hvězda.

Zveme vás na konferenci HR(R)Evoluce 

Stali jsme se partnery konference HR(R)Evoluce, která odpoví na důležité otázky z oblasti lidských zdrojů. Proběhne 7. dubna v Hotelu Jalta v Praze. Srdečně vás zveme ‒ přijďte se (nejen s námi) potkat a dozvědět něco nového!

Probírat se budou nástroje moderního recruitera, whistleblowing, právní limity HR marketingu, péče o psychické zdraví zaměstnanců, WORKSHOP ‒ praktická ukázka talent sourcingu na konkrétní pozice. Projděte si kompletní program, nabízí toho daleko více. Vstupenky je možné zakoupit na webu konference.

Konference HR(R)Evoluce

Jednou větou...

A to je pro dnešek tečka. Další porci novinek z trhu práce vám přineseme v dubnu.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu *|EMAIL|* jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.