Personální agentura jinak Předvýběr.CZ vám pomůže s výběrem zaměstnanců.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

mám velkou radost! Naší florbalové Bolce se povedlo i v letošním Superfinále obhájit titul mistrů. Patří jim za to velký dík a gratulace!

Těším se na příští týden, kdy se letos poprvé potkáme s klienty na dalším #HRworkshopu v tradiční kopuli. Zabývat se budeme štěstím v práci.

Pokud sami zrovna potřebujete rozšířit svůj tým, nestresujte se zbytečně a svěřte nám hledání zaměstnanců. Už za pět dní můžete mít první kandidáty.

A jestli rádi jezdíte na kole, zvu vás na netradiční networkingový #HRbike: ve středu 4. května vyrazíme z pražské Výtoně na Karlštejn.

S upřímným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav obhájil titul mistrů

Druhou dubnovou sobotu v pražské O2 areně nastoupil tým #madeinBolka proti Tatranu Střešovice. Už ve čtrnácté minutě naši dali první gól, soupeř vyrovnal až ve druhé třetině a vítězná druhá branka padla až v prodloužení. Mladá Boleslav tak oslavila třetí titul, druhý v řadě a první v O2 areně.

Z vítězství máme ohromnou radost. Ale už týden před Superfinále jsme oznámili prodloužení generálního partnerství na další tři sezóny. „Florbal ve mně vzbuzuje pozitivní emoce, proto chci, aby Předvýběr.CZ byl i dál spojený s klubem na nejvyšší úrovni v Česku,“ vysvětlil náš šéf František Boudný.

Patříte k té lepší polovině zaměstnavatelů?

Už třetím rokem sledujeme chování zaměstnavatelů a máme dobrou zprávu. Každý druhý zájemce o práci dostane zprávu, jak dopadl u pracovního pohovoru. Index zpětné vazby za první čtvrtletí dosáhl 52 % a oproti stejnému období loňského roku si polepšil o tři procentní body.

Podporujeme pomoc a zaměstnávání Ukrajinců

Ukázala to čísla, která pro nás sesbírala agentura Data Collect. Češi mají k Ukrajincům kladný vztah: téměř šestina lidí je ráda, že u nás žijí a čtyři z deseti by je dokonce brali i za kolegy v práci. Výsledky průzkumu exkluzivně jako první zveřejnil deník SeznamZprávy.cz: firemní sociolog v článku radí, aby je zaměstnavatelé co nejdříve začlenili do kolektivu a přestali uvažovat o tom, že jsou cizinci.

Jiný průzkum, který jsme uskutečnili mezi členy našeho panelu stálých respondentů z řad majitelů, šéfů firem a personalistů, ukázal, že 64 % zaměstnavatelů doufá, že příliv Ukrajinců pomůže vyřešit nedostatek sil na pracovním trhu, přičemž osm z deseti dotázaných je pro, aby dostali šanci v jakékoli profesi a nikoli jenom tam, kde máme nedostatek lidí.

Jarní #HRworkshop zmapuje, co dělá lidi v práci šťastné

Štěstí v práci je téma, kterému se věnujeme už delší dobu: v roce 2019 i loni jsme mu věnovali dva reprezentativní průzkumy. I během letošního prvního #HRworkshopu, který pořádáme v úterý 26. dubna v kopuli Česko-německé obchodní a průmyslové komory, se problematikou budeme zabývat. Jako řečník vystoupí Michal Šrajer, který pracoval jako chief happiness officer v globálním Avastu a od roku 2015 je spolutvůrcem konference Happiness @ Work. Pro naše klienty je akce zcela zdarma, pro ostatní zájemce za 4.990,- Kč (+DPH).

#HRworkshop Štěstí v práci

Zveme vás na setkání HR alumni Vysoké školy ekonomické

Ve čtvrtek 28. dubna od 18 hodin společně s katedrou personalistiky VŠE pořádáme v učebně RB 210 setkání a panelovou diskusi. O aktuálních tématech HR si budeme povídat se Štěpánkou Zdvořákovou, HR ředitelkou firmy Schindler, s Martinem Jeřichou, ředitelem společnosti Broadridge a s Petrem Pawlicou, majitelem stejnojmenné rodinné firmy, společně s hostiteli Markem Stříteským, vedoucím katedry a jeho zástupkyní Kateřinou Legnerovou. Přijďte, i pokud jste absolvovali jinou školu, Srdečně vás zveme!

HRajeme dál: Daleko od domova

Stali jsme se partnery online konference HRajeme dál: Daleko od domova, kterou pořádá web uLékaře.cz ve čtvrtek 5. května v čase 15-17 hod. Probírat se bude aktuální situace ve firmách v souvislosti s ruskou válkou na Ukrajině: kontext a dopady na firmy, možnosti a zkušenosti se zaměstnáváním Ukrajinců a v bloku věnovaném zdraví se dozvíte o společensky prospěšné aktivitě zdravotního portálu, který poskytuje bezplatnou lékařskou poradnu pro uprchlíky v ukrajinštině a ruštině. Registrujte se zdarma na ulekare.cz/konference.

Jednou větou...

Díky, že jste dočetli až do konce, další novinky najdete v mailu zase příští měsíc.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu *|EMAIL|* jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.