Personální agentura jinak Předvýběr.CZ vám pomůže s výběrem zaměstnanců.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

mám radost ze zprávy, kterou jsem dostal před pár dny: jeden z výherců z našeho nedávného #HRworkshopu o štěstí v práci daroval svoji vstupenku na koncert Imagine Dragons i ubytování v hotelu Valnovka našim spřízněným Dobrým vílám ‒ a ty udělaly radost dětem z domova Šance v Olomouci. A tak to má přece se štěstím být!

Dobré víly by teď rády vzaly na letní tábor 80 dětí: pojďte jim s námi pomoct vybrat potřebné peníze. Za každou korunu vám za ně děkuju.

Letní dovolené už buší na dveře. Přeju vám, abyste si léto užili podle svých představ. A hledání nových zaměstnanců teď nechte na nás.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ,

Zaměstnanci teď víc obědvají spolu

I tak se dá interpretovat zjištění vyplývající částečně i z průzkumu, který jsme uskutečnili v rámci našeho panelu stálých respondentů a v půlce května o tom psal iDnes a v tištěné podobě i Mladá fronta Dnes: zaměstnanci si častěji nosí do práce obědové krabičky, roste i rozvoz jídel, ale méně se chodí na obědy do restaurací. Příklon k vlastnímu stravování na pracovišti nám potvrdil zhruba každý třetí respondent, důvodem jsou zdravější návyky i současná inflace.

Personální ředitel Nipponu Petr Janout v článku uvádí, že i proto má firma hned několik kuchyněk, kde si lidé můžou jídlo připravit i sníst. Všechna vyjádření se do textu nevešla, některá ale stojí za zmínku ‒ například personální ředitelka firmy Schindler Štěpánka Zdvořáková nový trend vnímá jako pozitivní „proto, že se spolu lidé potkávají u oběda a mají čas spolu promluvit“, personální šéfka Auto Jarov Lenka Kočárková přidává, že se zaměstnanci vracejí do závodní jídelny a „dokonce je jejich počet mírně větší než před pandemií“.

Pojeďte náš bike maraton a podpořte speciální kolo pro handicapované děti!

V září se pojede už 17. ročník tradičních cyklozávodů Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2022. Pro letošek jsme ale připravili novinku: z každého zaplaceného startovného půjde část na podporu sportovní výzvy Kolo pro Adama a neziskové organizace Černí koně. Pomoct tak můžete i vy! Stačí se online registrovat na portálu Ptime.cz

Hlavní závod kategorie Elite je dlouhý 44 kilometrů (2 okruhy), v kategoriích Sport a Junioři si můžete vybrat trať dlouhou 22 kilometrů a stranou nezůstanou ani nejmenší závodníci od kategorie „baby“ (80-250 m) přes minižactvo (1 km) a mladší žáky (2 km) až po starší žáky (10 km).

Velkou radost máme z toho, že i letos bike maraton odstartuje předseda senátu Miloš Vystrčil.

Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2022

Jednou větou...

Objednejte si krabici plnou workshopů ke stmelení vašeho týmu

Na jarním #HRworkshopu na téma štěstí v práci jste měli možnost seznámit se s novinkou, která ušetří váš čas i peníze na externí školitele. Workshop Box je sada 8 rychlých workshopů, které pomohou zlepšit komunikaci ve vašem týmu. Zvládnete je sami. Bez složité přípravy předem i externích facilitátorů. Pokud si Workshop Box objednáte do konce června na tomto odkazu, můžete jej mít s 10% slevou, tedy za 17.550,- Kč.

Workshop Box

Přejeme vám krásné léto! Newsletter o lidech a práci si ale dovolenou nebere, dostanete ho i v červenci a srpnu.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu *|EMAIL|* jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.