Personální agentura jinak Předvýběr.CZ vám pomůže s výběrem zaměstnanců.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

 

už jenom týden nás dělí od konce prázdnin a začne obchodně nejdůležitější předvánoční sezóna. Letos navíc v mimořádně složité situaci.

 

Přeju všem, ať ji zvládneme co nejlépe ‒ a pokud chcete změnit stávající zaměstnance nebo hledáte úplně nové lidi, připomínám, že s tím vám rádi pomůžeme. Nečekejte na září, udělejte to hned!

 

Druhou sobotu v září startuje sedmnáctý Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2022 ‒ přijeďte si ho s námi užít, nebo se rovnou přihlaste a pomozte handicapovaným dětem získat speciální kolo! Z každého startovného půjde část ve prospěch spolku Kolo pro Adama.

 

Se srdečným pozdravem,

 

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

Na inflaci reagují zaměstnavatelé růstem výplat a omezením benefitů

 

Čtyři z deseti firem už podruhé letos zvýší mzdy nebo o tom uvažují, ukázal náš rychlý průzkum mezi stovkou stálých respondentů z řad majitelů a šéfů firem. Naopak pětina firem plánuje omezit nabídku benefitů. „Zaměstnavatelé chápou, že nejsilnější motivací je peněženka,“ vysvětluje ředitel Předvýběru.CZ František Boudný. „Největším benefitem je dostatečně vysoká mzda,“ říká Jana Františková, jednatelka společnosti Ratiochem. Tématu se věnoval i ekonomický deník E15. I přes trend, který upřednostňuje růst výplat, vzrostla hodnota poskytovaných zaměstnaneckých výhod z loňských 5 % vůči mzdě na současných téměř 9 %. Na našem webu najdete přehlednou infografiku, jak inflace změnila nabídku firemních benefitů.

Tři kroky ke zvýšení bezpečnosti na pracovišti

 

Pokud jste přijali naše pozvání na další #HRsnídani, na vlastní kůži zažijete, jak vypadá zážitkové školení první pomoci, zjistíte, proč vybavit pracoviště automatizovaným externím defibrilátorem AED a jak může zachránit život a poznáte i nejčastější nešvary vybavení autolékárniček. Akci pořádáme ve spolupráci s kurzy první pomoci PrPom, koná se ve středu 7. září v restauraci Zelená zahrada, pro naše klienty je zdarma, pro ostatní zájemce za 1.490,- Kč (+ DPH).

Jednou větou...

Ať už se vás týká nebo ne, přejeme vám pěkný návrat zpátky do škol!

 

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

Tento newsletter dostáváte na adresu *|EMAIL|* jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.