Personální agentura jinak Předvýběr.CZ vám pomůže s výběrem zaměstnanců.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

 

tentokrát pro vás mám dvě pozvánky: na podzimní večerní #HRworkshop s fotografem Jiřím Kolbabou a na konferenci o sportu a byznysu, kde společně s Tomášem Pacákem z našeho zlatého florbalového týmu made in Bolka budeme mluvit o přínosech našeho partnerství. Těším se, že se s vámi na některé z akcí uvidím.

 

Zářijový newsletter je nadupaný. Přečtěte si, co prozradil náš nejčerstvější průzkum o ochotě Čechů zlepšit svoji kvalifikaci ‒ a pomozte nám zmapovat, co čeká trh práce v příštím roce: navíc můžete vyhrát něco sladkého.

 

Se srdečným pozdravem,

 

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

Polovina Čechů nepovažuje rekvalifikace za nutnost

 

Koncem srpna Boston Consulting Group zveřejnila studii o budoucnosti českého trhu práce, podle které do roku 2030 zanikne pětina profesí. Inspirovala nás k zadání reprezentativního průzkumu na téma Češi a rekvalifikace. Z údajů, které pro nás sesbírala agentura Data Collect, mimo jiné vyplynulo, že víc než polovina lidí necítí potřebu rekvalifikovat se, překážkou je hlavně lenost a peníze, které by do toho museli dát a naopak motivací je šance na lepší výdělek a jistota práce. Čtyři z deseti lidí do dalšího vzdělávání nedají ani korunu, třetina jich dá do pěti tisíc za rok. Podrobnosti najdete ve zprávě, kterou vydala Česká tisková kancelář.

Zveme vás na cestu kolem světa

 

Procestoval všech šest kontinentů planety. Zkušený cestovatel a fotograf Jiří Kolbaba k nám přijede z Brna a představí svoje snímky přírody, zvířat, lidských tváří a situací v rámci podzimního #HRworkshopu, který jsme tentokrát naladili trochu víc zážitkově. Po přednášce na afterparty zahraje The Party Band. Večerní setkání pořádáme ve středu 12. října už tradičně v kopuli Česko-německé obchodní a průmyslové komory. O občerstvení se postaráme, dobré víno bude nalévat společnost Dobrá nálada a o drobné dárky se postarají další partneři, kterými jsou belgické čokolády Rudolf Braun a welness hotel Valnovka. Pro naše klienty je akce zcela zdarma, pro ostatní zájemce za 4.990,- Kč (+DPH).

Pojďte se potkat na konferenci Sport Alive!

 

Přesně za dva týdny vypukne konference, která spojuje svět sportu, firem, médií a agentur. A my tam budeme! Generální manažer superligového týmu Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav Tomáš Pacák a šéf personální agentury Předvýběr.CZ František Boudný budou mluvit o tom, jak a proč se dali dohromady a co jim partnerství přináší. Přijďte načerpat inspiraci, jak komunikovat prostřednictvím sportu a maximalizovat hodnotu sportovních partnerství. Celodenní konference Sport Alive v úterý 4. října v pražském centru O₂ universum nabídne téměř čtyři desítky zajímavých řečníků.

Jednou větou...

Vyhrajte pralinky Rudolf Braun -1899-

 

S blížícím se koncem roku nás zajímá, jak vypadá a kam míří současný trh práce a co očekáváte v nejbližší době? Vyplňte jednoduchý online dotazník nejpozději příští úterý 27. září a tři vylosované respondenty odměníme belgickými pralinkami Rudolf Braun. Výsledky ankety si přečtete v říjnovém newsletteru.

Na shledanou zase za měsíc!

 

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

Tento newsletter dostáváte na adresu *|EMAIL|* jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.